BELEDİYE; Başkanımız Ahmet Elbi, İlk ve Ortaokul Öğrencilerini Sevindirdi.

Başkanımız Ahmet Elbi, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerini sevindirdi.

2019-2020 eğitim-öğretim döneminin başında minik öğrencilerini unutmayan Başkan Elbi, öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek kırtasiye seti hediye etti. Başkan Elbi’yi coşkuyla karşılayan öğrenciler, başkanımıza ziyaret ve hediyeleri için teşekkür ederek mutluluklarını paylaştılar.

Belediye Bakanımız Ahmet Elbi Mustafa Kemal İlköğretim, Ortaöğretim ve Anaokulu öğrencilerini sınıflarında ziyaret ederek öğrencilerle vakit geçirdi.

Elbi okulları ziyareti sırasında yaptığı açıklamada “ Geleceğimiz olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz, kutsal bir görevi yerine getiriyor. Böylesi zor bir görevi yerine getirirken onlara destek olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Belediyemiz okullarımız için özenli bir çalışma yürütüyor. Okul ziyaretlerimizde Öğretmen ve öğrencilerimizin taleplerini yerinde dinleme fırsatı buluyoruz. İmkanlarımız ölçüsünde okullarımızın ihtiyaçlarını her zaman gidermeye çalışıyoruz. Okul ziyaretlerimize devam ederek, bu talepleri her zaman yerine getirmeye devam edeceğiz. Yeni  eğitim-öğretim yılımızın bütün öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

DİĞER HABERLERİMİZ ve DUYURULARIMIZ