BELEDİYE; Zeytinlik Mahallemizin Alt Yapı Çalışmaları Tamamlandı

Zeytinlik Mahallesinde 400 m  süren alt yapı çalışmaları tamamlandı. Çalışmaları tamamlanan Cadde ve Sokaklarda yol yapımına  başlandı.

Fen işleri birimine bağlı ekipler tarafından sürdürülen çalışmalarda;

Nato Cad.

210. Cad.

214. sokak

212. sokaktaki kanalizasyon çalışmaları tamamlandı. Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanımız Ahmet Elbi” Beldemiz gelişiyor ve bazı bölgelerimizde kanalizasyon hatlarımız yetersiz kalabiliyor. Vatandaşlarımız tarafından herhangi  mağduriyetin yaşanmaması için yenilenmesi gereken ve altyapısı bulunmayan yerleri ekiplerimizle  tespit edip öncelik sırasına göre çalışmalarımızı başlattık.

Zeytinlik Mahallemizde alt yapısı tamamlanan cadde ve sokakların  şimdi de yol yapımına başladı. Mahalle sakinlerimiz yıllardır alt yapıdan ve özellikle yağmur yağdığında oluşan olumsuzluklardan şikayetçiydi. Çalışmalarımız bittiğinde bu mağduriyet son bulacak. Karabiga’nın hem altyapı hemde üst yapısını değiştiriyoruz. Kısa sürede uzun vadeli işler yapmak için ekiplerimizle birlikte çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. ” açıklamalarında bulundu. Vatandaşlarımız altyapı başta olmak üzere yapılan tüm hizmetler için Başkanımıza teşekkürlerini ilettiler.

DİĞER HABERLERİMİZ ve DUYURULARIMIZ